GOŚĆ NIEDZIELNY

Nr 42 23 października 2022 Nr 42 23 października 2022
W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego" warto zwrócić szczególną uwagę m.in. na tekst o posłudze penitencjarzy.

W NAJNOWSZYM „Małym Gościu": KSIĄŻECZKA MOJE SIŁY SPECJALNE PRZEDSTAWIENI W NIEJ ŚWIĘCI POMOGĄ WAM W TRUDNYCH SYTUACJACH ŻYCIOWYCH.

ZAPRASZAMY DO LEKTURY 43. NUMERU „NIEDZIELI" NA 23 PAŹDZIERNIKA 2022 R.

PRZEGLĄD „NIEDZIELI" Wybrane artykuły

UKRAIŃCY WYGRAJĄ TĘ WOJNĘ

Wojna na Ukrainie odsłoniła nie najlepszy stan rosyjskiego wojska. Czy Ukraina wygra to starcie militarne? Jakie może mieć konsekwencje zwycięstwo Ukraińców? Czy obserwujemy właśnie upadek Rosji? s. 8-11

CZY KOŚCIÓŁ MOŻE ISTNIEĆ BEZ STRUKTUR?

Dlaczego tak wiele złego mówi się w mediach o Kościele instytucjonalnym? Co sprawia, że część osób zniechęca się do instytucji Kościoła? Na te pytania odpowiedzi szuka uznany teolog. s. 12-13

JAK POMÓC NATURZE

Rozpoczynamy serię cotygodniowych publikacji, których celem jest upowszechnianie wiedzy z zakresu katolickiej wizji ekologii. W pierwszej odsłonie cyklu zastanawiamy się nad znaczeniem wody i sposobem na poprawę jej jakości w naszym ekosystemie. s. 38-41

„BLIŻEJ ŻYCIA Z WIARĄ"

W najnowszym numerze znajdziemy historię bohatera filmu „Dług", który nawrócił się w więzieniu, wyznanie pastora protestanckiego, który został katolikiem oraz spektakularne cuda z jasnogórskich kronik. Nie zabrakło dobrych rad, m.in. co zrobić, by miłość małżeńska nie przygasła oraz jak pielęgnować zniszczone dłonie.